کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

18 اسفند 1401

 

معمولا آزمون استخدامی آموزش و پرورش یک مرتبه در سال برگزار می گردد و متقاضیان بسیاری علاقمند هستند تا شانس خود را امتحان کنند. پس از انتشار اطلاعیه ثبت نام، لازم است دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را دانلود و مطالعه نمایید.

برای شرکت در آزمون می بایست خود را آماده نمایید و سپس با دریافت کارت ورود به جلسه استخدام آموزش و پرورش از طریق سایت سنجش، برای گزینش در آزمون شرکت نمایید. زمان انتشار کارت آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام نشده است و به محض انتشار هر نوع خبر، مقاله فوق به روزرسانی می شود.


نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

برای اینکه کارت شرکت در آزمون استخدام آموزش پرورش را دریافت کنید، بایستی به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نموده و اطلاعات ثبت نام خود را در سامانه وارد کنید و سپس کارت آزمون خود را مشاهده خواهید نمود. در صورتی که اطلاعات شما دارای نواقصی باشد، لازم است نسبت به ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش اقدام کنید و یا به آدرس باجه های رفع نقص آزمون استخدامی آموزش و پرورش مراجعه نموده و اقدام به حل نمودن مغایرت های موجود در کارت خود نمایید. در بندهای بعدی مراحل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش را شرح داده ایم.

 

 

منبع: کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش پرورش 

ارسال دیدگاه

خطا ...
آدرس ایمیل وارد شده نامعتبر است.
متوجه شدم