اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک قرض الحسنه مهر ایران

25 اسفند 1401

متقاضیان بعد از ثبت نام در آزمون استخدامی بانک قرض الحسنه مهر ایران باید در آزمون شرکت نمایند و منتظر اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک قرض الحسنه مهر ایران باشند و بعد از این که نتایج آزمون استخدامی بانک قرض الحسنه مهر ایران از طریق سایت اختصاصی بانک اعلام شد و در صورت کسب حدنصاب نمره علمی، باید خود را برای مرحله گزینش و مصاحبه آماده کنند.

داوطلبان بعد از موفق گذراندن مرحله مصاحبه در بانک مهر ایران استخدام می شوند و مشغول به کار می گردند. در برخی سال ها امکان دارد که ثبت نام آزمون استخدامی بانک مهر از طریق برگزاری آزمون نباشد و براساس ارسال مدارک افراد متقاضی انجام گردد و افراد متقاضی باید مدارک خود را به سایت بانک قرض الحسنه مهر ایران ارسال کنند تا مورد بررسی قرار گیرد.

زمان اعلام نتیجه آزمون استخدام بانک قرض الحسنه مهر بستگی به زمان برگزاری این آزمون دارد. به طور معمول نتیجه آزمون حدود یک ماه پس از برگزاری، اعلام می گردد. نتایج اولیه آزمون کتبی استخدام بانک مهر ایران، روز سه شنبه مورخ 23 اسفند ماه سال 1401 در سامانه رسمی این بانک به نشانی qmb.ir قرار گرفت. 

شما همراهان می توانید به عضویت در شبکه های اجتماعی مشاوران برتر درآیید و از اخبار جدید استخدامی مطلع شوید. همچنین با رزرو مشاوره تلفنی می توانید مشاوره شغلی با بهترین مشاوران آزمون استخدامی دریافت نمایید.

 

 

 

منبع: اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک مهر ایران

ارسال دیدگاه

خطا ...
آدرس ایمیل وارد شده نامعتبر است.
متوجه شدم